Güvenli Bir Eğitim Ortamı

İster küçük bir anaokulu, ister bir K-12 okul bölgesi veya büyük bir üniversite kampüsünden sorumlu olun, amacınız öğrencinin öğrenmeye olan ilgisini ve öğretmenin paylaşma tutkusunu besleyen bir ortam yaratmaktır. Ancak herkes mevcut ve güvende olduğunda mümkün olan bir hedef. Süer Bilişim’in ağ tabanlı güvenlik sistemleri ile okulunuzu koruyun.

  • Personel ve öğrenci güvenliğini sağlayın
  • Şiddeti ve hırsızlığı engelleyin
  • Vandalizmi ve maliyetli onarımları en aza indirin
  • Olayları kolayca araştırın ve şüphelileri tespit edin

Okullar İçin Ağ Video Çözümleri

Akıllı video tam durumsal farkındalık sağlar. Her türlü ışık koşulunda yüksek çözünürlüklü görüntüler ve aktif uyarılar, en küçük güvenlik ekiplerinin bile ciddi risklerden zorbalığa, vandalizme ve devamsızlığa kadar her şeyle mücadele etmesine yardımcı olur.

Erişim kontrolü, öğrenci ve personel güvenliğini sağlar. Kimin neye ne zaman erişebileceğine siz karar verin. Ayrıca ek personel masrafı olmadan ziyaretçileri uzaktan tarayabilir ve mesai sonrası okula erişim izni verebilirsiniz.

Ses Çözümleri

Ses çözümleri özellikle eğitim kurumlarında net iletişim sağlar. Okulunuzun içinde veya dışında herhangi bir yere, hatta akıllı telefonunuzdan uzaktan bile mesaj gönderebilirsiniz.

Okulların hava durumundaki acil durumlara tepki verme şeklini değiştirmekten, ebeveynlere çocuklarını bıraktıktan sonra güvence vermeye ve enerji tüketiminden tasarruf etmenin yenilikçi yollarını keşfetmeye kadar, akıllı eğitimciler ağ güvenlik çözümlerinin birçok avantajını yaşıyor.