Üretim Tesisleri İçin Özel Tasarlanmış Çözümler

Fabrikalar, depolar ve üretim tesisleri genellikle günün her saati izlenmesi ve korunması gereken değerli hammadde ve mallar içerir. IP kamera teknolojisini ve radar teknolojisini kullanan hareket dedektörlerini birleştirerek, güvenlik ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir gözetim çözümü oluşturabilir ve aşağıdaki gibi yeteneklerden yararlanabilirsiniz:

  • Görsel tanımlama için ağ kameralarıyla sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş doğru ve güvenilir alan algılama ve izleme.
  • Görsel onay ve nesne konumu ile bir çevreye veya sınırlı alana giriş olduğunda gerçek zamanlı otomatik bildirimler.
  • Dış ortamlar için vandalizme karşı korumalı ve sağlam kameralar ve hareket dedektörleri ile esnek ve kullanımı kolay çözümler.

Üretim Tesisleri için Ağ Kamera Çözümleri

İşyerinizi güvende tutmanın yanı sıra, ağ kameraları genel üretim verimliliğini artırmak ve çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak için değerli bir araçtır. Kamera sistemini ağ ve güvenlik sistemine entegre etmek, canlı görüntülere uzaktan erişim imkanı sunarak şunları mümkün kılar:

  • Üretim hatlarını uzaktan izleyin, görsel olarak inceleyin ve işlevlerin ve süreçlerin doğru çalıştığını doğrulayın.
  • Güvenlik kurallarının takip edildiğinden, araçların ve ekipmanların doğru şekilde kullanıldığından emin olun.
  • Bakım ve destek ile uzaktan sorun giderme ve yardım sağlayın.

Tesisinizi saldırı ve izinsiz girişlere karşı tam olarak korumak için kontrol odası operatörlerini radar izleme ile birleştirilmiş yerleşik analitiğe sahip görsel ve termal kameralar ile otomatik uyarabilirsiniz. Potansiyel davetsiz misafirlere önceden kaydedilmiş uyarıları otomatik olarak tetikler ve bu kişiler daha sonra PTZ kameralar aracılığıyla tanımlanabilir.

Alan Kontrolü

Çevrenizdeki ve hava sahanızdaki potansiyel bir saldırganı gerçek zamanlı olarak neredeyse her yerden tespit edin. Potansiyel davetsiz misafirleri tespit etmek, doğrulamak ve tanımlamak için termal ve görsel kameralar kullanılmalıdır. PTZ kameranın algılanan nesneleri otomatik olarak yakınlaştırmasını ve takip etmesini sağlayarak davetsiz misafirleri izleyin. Gözetim sistemlerimiz, zorlu aydınlatma veya zifiri karanlıkta bile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Akıllı analizler uyarıları tetikler ve personelinizi uyararak, rutin devriyeler için harcanan zamandan ve paradan tasarruf sağlar ve yanlış alarmlarla ilgilenir. Uyarılar, izinsiz girenleri uzaklaştırmak için canlı veya önceden kaydedilmiş bir anonsu da başlatabilir.

İstenmeyen etkinlikleri tespit edin, doğrulayın ve birden çok sitede insanları veya araçları takip ederek radar, hızları, mesafeleri ve hareket açıları hakkında bilgi edinin. Ürünlerimiz tamamen karanlıkta bile çalışmayı ve farkındalığı sürdürür. Belirli ilgi alanlarını gözlemlemek için 360 kapsama alanına sahip çok yönlü kameralar veya kızılötesi PTZ kameralar kullanarak geniş alanlardaki nesneleri tanımlayın. İstenmeyen etkinlikleri caydırmak için canlı veya önceden kaydedilmiş sesli mesajlar içeren alarmlara göre hareket edin. Tüm bunlar, her zaman, her yerde, uzak bir konumdan da gerçekleştirilebilir.

Personel ve Ziyaretçi Kontrolü

Yalnızca yetkili personele, onaylı ziyaretçilere ve araçlarına erişim izni verildiğinden emin olun. Bir site, bir bina, alan içindeki bir oda veya o odadaki bir dolabı izleyebilen detaycılıkta bir sistem kurun. Erişim kontrol çözümlerimiz, sizi geleneksel kapı senaryolarının ötesine taşıyabilir ve tek bir uzak konumdan çalışarak birçok düzeyde ve birden çok tesiste esnek ve uygun maliyetli güvenlik sağlayabilir.