Hazır ve Sanal Ofis Çözümleri

Yeni çağın hibrit çalışma düzeni ve girişimciler için geliştirilmiş olan sanal ve hazır ofis hizmetleri, geleneksel ofis anlayışını tamamen yıkmış ve geleneksel ticari gayrimenkul piyasasını köklü bir değişime zorlamıştır. Küreselleşmenin başladığı ilk yıllardan beri şirketler tarafından kullanılan sanal ofisler, pandemi krizindeki zorunlu şartlar nedeniyle orta ve büyük ölçekli işletmelerin de tercihi olmaya başladı.

Süer Bilişim IP santral, internet servis sağlayıcılığı ve network bakım – yönetim hizmetleri ile birlikte güvenlik, izleme ve takip sistemlerini aynı anda müşterilerine sunmakta ve hazır ofis firmalarının hizmetlerini geliştirmelerinde katkı sağlamaktadır.

IVR Yapılandırması, Çağrı Raporlama ve Yönlendirme Hizmeti

 • Yedekli Metro Ethernet altyapısı üzerinden sunulan IP Santral hizmeti ile bakım ve yönetim maliyeti olan ve donanım arızalarına yol açan analog santrallerinizi devreden çıkarabilir ve görüşmelerinizi internet ortamında, dahili hat sınırı olmadan yüksek ses kalitesi ile uygun tarifeler ile yapabilirsiniz.
 • Her şubeniz için ayrı bir santral yatırımı yapmanıza gerek olmadan tek bir bulut santral ile tüm şubelerinizin telefon ihtiyacını karşılayabilirsiniz.
 • IP Santral hizmeti ile birlikte lokasyonlarınızdaki firmaların her birine sesli yanıt sistemi (IVR), mesai saatine göre yönlendirme ve sesli mesaj altyapısı tanımlayarak müşterilerinize daha kurumsal bir imaj sağlar ve kendi iş yükünüzü azaltabilirsiniz.
 • Donanım masrafı yapmadan müşterilerinize dakika/aranan numara ve tutar ayrıntıları ile aylık çağrı raporlamaları sunabilirsiniz.
 • Şubeleriniz arasında ücretsiz görüşebilirsiniz.
 • Dahili hat başına sabit ücret ödemez, aynı anda sınırsız çağrı alabilir ve arama yapabilirsiniz.
 • IP santral altyapısı ile müşterileriniz internet olan her yerde ofis numaralarından arama yapabilir.

IT Altyapı Kurulum, Bakım ve Destek Hizmetleri

 • Süer Bilişim sunucu, network ve yazılımlarınızın stabil çalışması, hedefleriniz doğrultusundaki ofis alanı ve şube genişlemelerinin yapılabilmesi, mevcut sistem sorunlarınızın önüne geçilmesi ve diğer tüm sistemsel altyapı konularında müşterilerimize tam destek vermektedir.
 • Yeni nesil bulut yönetim çözümleri ile kurulacak ağınızda bulunan router, switch, güvenlik duvarı, sunucu ve VM’ler gibi tüm ağ bileşenleri hata, performans ve verim sürekliliği açılarından izlenir ve gerektiğinde müdahaleler uzaktan veya yerinde yapılır.
 • İnternet bağlantınız ve sunucularınız üzerindeki size veya müşterilerinize ait sunucu verileri farklı noktalardan yedeklenir ve olası hizmet aksaması ve felaket durumunda kesintisiz hizmet verebilmeniz sağlanır.

Müşteri, Ziyaretçi, Demirbaş ve Lokasyon Takip Sistemleri

 • Süer Bilişim’in iş zekâsı çözümleri arasında yer alan RFID ve Biyometrik Takip Sistemleri, işletmelerin faaliyet alanlarına ve çalışma biçimlerine göre farklı biçimlerde uygulanabiliyor.
 • Bir katın tamamı, tek bir ofis/toplantı alanı veya ortak çalışma alanlarında uzaktan derece ölçen ve anlık kişi sayısına göre giriş kabul eden ağ kamera çözümleri uygulayabilirsiniz.
 • Toplantı odası, coworking alanı, ofis ve hot desk kiralamalarında müşterilerinizin kullanım sürelerini net olarak raporlayabilirsiniz.
 • RFID Takip Sistemleri, işletmelerdeki güvenlik çözümleriyle birleştirilerek tek bir çözüm halinde de sunulabilir. Kamera sistemleri ile entegrasyon sayesinde yer değiştiren demirbaşın takibi, güvenlik kameralarının tespit ettiği görüntülerle sistem yöneticisine aktarılmaktadır.
 • Geçiş kontrol sistemleri ile entegrasyon yapıldığında personel, müşteri, ziyaretçi ve demirbaşlarınızı tek bir altyapı üzerinden takip edebilirsiniz.

Toplantı Odası Rezervasyon ve Ekran Çözümleri

Bulut üzerinden yönetilen ve tüm takvim uygulamalarıyla entegre çalışan Joan ile toplantı odası rezervasyonlarını tek sistem üzerinden yönetebilir ve raporlayabilirsiniz.