IT Altyapı Çözümleri & Tasarım

Teknolojik sistemlerin tamamı göz önüne alındığında, sistem odası ve ofis altyapısı en uzun süre ile kullanılan ve kurulumu tamamlandıktan sonra değiştirilmesi oldukça zor ve masraflı olan yapılardır. Yapısal kablolamanın doğru tasarlanması, projelendirilmesi, yüksek kalitede uygulanması, gerekli test/etiketleme/dokümantasyon işlemlerinin yapılması ve bunların devamlılığı oldukça yüksek önemle yürütülmesi gereken süreçlerdir.

Altyapı Standartları

Ağ haberleşmesinin performanslı ve sürekli çalışabilir olmasını sağlayabilmek için kurumların bilgi işlem altyapısının, uluslararası standartlara uygun bir şekilde tasarlanıp hayata geçirilmesi gerekir.

Süer Bilişim ekibi, müşterilerinin Bilgi Teknolojileri altyapıları için projelendirme, keşif, sistem odası tasarımı, uyarı sistemleri, kablolama, etiketlendirme ve sonlandırma, fiber bağlantılar, kabin tasarımı, patch panel düzenleme, sistem odası kurulumu, güç kaynakları, yedeklilik ve veri güvenliği konularında uzmanlığıyla anahtar teslim projeler hayata geçirmektedir.