Video Konferans Çözümleri

Çalışma arkadaşları, müşteriler, tedarikçiler ve partnerlerle uzak konumlardan da toplantı yapabilmek çok önemlidir, ancak güvenlik mutlak bir önceliktir. Yüz yüze toplantıların bulut ortamına taşındığı günümüzde farklı uygulama altyapılarını destekleyen butik toplantı çözümleri vazgeçilmez hale gelmiştir.

İşletmelerin, çalışanlarının uzaktan çalışmalarını kolaylaştıracak toplantı alanları ve bağlantılı teknolojileri sağlamaları beklenmektedir.

Toplantılar

Geleneksel çözümler ve tarayıcı üzerinden çalışan toplantı uygulamalarındaki düşük görüntü ve ses kalitesi katılımcıların dikkatini dağıtacak ve firmanızın imajını olumsuz etkileyecektir. Sürekli olarak teknoloji sorunları yaşamak ve sayısız kablo ile ön hazırlık yapmak zaman ve efor kaybıdır.

İster birebir İK görüşmesi, ister 10+ kişi katılımlı kurul/departman toplantısı organize edin, profesyonel video konferans ekipmanları kullanmanız işinizi kolaylaştıracak ve çok daha verimli görüşmeler yapmanızı sağlayacaktır.

Yüksek Görüntü ve Ses Kalitesi

Yapay zeka destekli geniş açılı kameralar, herkesin varlığını HD video ve sesle işaretleyerek toplantı odasında olağanüstü video kalitesi sunar.

Görüşme sırasında size hareket serbestisi sağlayacak 360° ses alma özelliğine sahip duyarlı mikrofonlar olabildiğince çok ses yakalar ve istenmeyen sesleri bloke ederek yüksek kalitede ses iletir ve alır.

Dahili hoparlörlere sahip cihazlar sayesinde, ayrıca hoparlör kullanma ihtiyacı bulunmadan güçlü ses çıkışı alabilirsiniz.

Firmanızda ihtiyacınız olacak tüm çözümler için bizden ücretsiz ekspertiz talep edebilir ve teklif alabilirsiniz.

Bize Ulaşın