Nebula Control Center

Nebula, Nebula cihazları ve kullanıcıları üzerinde tam kontrol sağlamak için yüksek güvenlik ve ölçeklenebilirliğe sahip ağ dağıtımları için uygun fiyatlı ve zahmetsiz bir yaklaşım sunar.

Kuruluşlar tek bir merkezden farklı konumlardaki daha büyük ağlara genişlemeye başladığında, Nebula ile bulut tabanlı olarak kendi kendine provizyon olabilen, kurulumları için BT uzmanlarına gerek olmayan, tak – çalıştır kolaylığında sistem bileşenlerini kurup yönetebilir.

Nebula, uyumlu cihazlar ve kullanıcıları üzerinde yüksek güvenlik ve ölçeklenebilirliği ile tam denetim sağlar. Ağ dağıtımları için getirmiş olduğu kullanım kolaylığı ve uygun fiyatı ile öne çıkmaktadır.

Nebula Control Center (NCC)

Nebula Kontrol Merkezi, farklı konumlarda dağıtık ağlarınız üzerinde tam kontrol ve anlık müdahale imkanı sunar. Sezgisel web tabanlı arayüzü ağ performansının, bağlantı durumunun otomatik ve sürekli olarak anlık görünümünü ve analizini gösterir. Sistem genelindeki yönetim araçlarıyla entegre olan Nebula, ağın verimli bir şekilde çalıştığından emin olmak için yöneticilere hızlı ve uzaktan erişim sağlar. Ağlara ve cihaz kullanıcılarına en iyi korumayı ve güvenliği sağlamak ve tüm Nebula ağı üzerinde kontrolü artırmak için gerekli araçlar ile tasarlanmıştır.