Akıllı Perakendecilik fark yaratır

Müşterileri çekin, mağaza düzenini optimize edin, mağaza hırsızlığını önleyin, ödeme hatlarını azaltın ve en yoğun alışveriş dönemlerini yönetin.

Mağaza performansını optimize edip oluşan ısı haritalarını izleyerek müşterilerinizi daha iyi tanıyın ve mağaza düzenini analiz ederek personelinizi en çok ihtiyaç duyulan yere yönlendirin.

Bir perakendeci olarak faaliyet göstermenin birkaç zorluğu vardır. Akıllı teknolojiler, sizi desteklemek ve tüketiciye alışveriş yaparken daha büyük, daha hızlı ve daha güvenli bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır. Gelirlerinizi artırma ve perakende mağazanızın geleceğini şekillendirme fırsatlarını gerçek zamanlı olarak bulun ve uygulayın.

Güvenlik

Tesislerinize kimlerin girip çıktığından haberdar olun ve müşterilerin ve personelin kendilerini iyi ve güvenilir hissetmelerini sağlayın. Tüm giriş ve çıkışlarınız üzerinde günün herhangi bir saatinde tam kontrole sahip olun. Hiçbir nesnenin acil durum çıkışlarını engellemediğinden emin olun ve şüpheli veya agresif davranışlar için önlem alın. Müşterilerinizin, tedarikçilerinizin ve personelinizin uyum içinde çalışmasını sağlayın.

Saldırgan davranış durumunda otomatik olarak bildirim alın, anında uyarılar gönderin ve güvenlik görevlilerini gerçek zamanlı olarak bilgilendirin. Zamanını verimsiz kullanan personelinizi kanıtları ile tespit edin. Daha kısa araştırma süresi ve maliyetleri için olayların eksiksiz kapsamına ve kolay arama analizine ve belgelere sahip olun.

Kasanızı ve değerli mallarınızı yetkisiz personel erişiminden koruyun. Belirli gün ve saatlerde erişebilecek şekilde personel yetkilendirmelerinii detaylayın, giriş kullarını net olarak belirleyin ve uygulayın.

Depo, Yükleme Alanları ve Otoparklar

Deponuza giriş yapan bir ürünün her aşamasında tam olarak nerede olduğunu ve kimin tarafından getirildiğini bilmek gerektiğinde sorumlu tespiti için kritik önemdedir. QR kodlu insansız teslimatlar ve diğer erişim kontrol uygulamaları için güvenli kapı girişleri tanımlayabilirsiniz. Araç plakalarının görüntülerini otomatik olarak yakalayın ve yetkili araçlar için bir kapının açılması veya teslimat araçlarınızın otomatik olarak kaydedilmesi gibi uygun önlemleri alın. İnsanları ve araçları izleyin ve önceden tanımlanmış yetkisiz bir alanda çok uzun süre kalmışlarsa bir alarmı ve / veya önceden kaydedilmiş mesajları tetikleyin.

Müşterilerinizin ve personelinizin hem gün ışığında hem de dışarıda karanlıkta park alanınıza geliş ve gidişlerde kendilerini güvende hissetmelerini sağlayın. Tesislerinize giren araçların plakalarının görüntülerini otomatik olarak yakalayın ve bir kapıyı açmak, bir maliyet eklemek veya bir uyarı oluşturmak gibi uygun önlemleri alın. Görünür ve güvende hissetmelerini sağlamak için müşterileri ve personeli kayıtlı bir mesajla karşılayın.